Poloostrov Istrie

Zažijte kouzlo Makarské rivéry z pohodlí vašeho balkonu. Naše moderní byty v rezidenci vám přináší nejen nádherné výhledy, ale i bezproblémový životní styl.

Rezidence Rovinj

Rovinj Dream Residence představuje ideální volbu pro ty, kteří hledají kvalitní bydlení v klidném prostředí nedaleko moře. Tento rezidenční objekt nabízí šest různě velkých apartmánů, které jsou navrženy s cílem zajistit vysokou úroveň kvality bydlení. Budova se rozkládá na pozemku o velikosti 709 m^2, přibližně 500 metrů od moře, a zahrnuje čtyři podlaží – přízemí, první a druhé patro a penthouse, které jsou propojeny schodištěm a výtahem. Apartmány vynikají moderním interiérovým designem a nabízejí parkovací místa, garáže a skladovací prostory. Díky aplikaci nejnovějších technologií a materiálů, jako je systém inteligentního řízení, trojvrstvý dubový parket, velkoformátové dlaždice nebo termální izolace, splňuje rezidence vysoký energetický standard A+. Rovinj Dream Residence tak představuje perfektní kombinaci pohodlí, stylu a bezpečnosti, ideální pro život po celý rok.

Další nemovitosti v Istrii

Objevte exkluzivní nabídku nemovitostí v atraktivních evropských lokalitách. Naše portfolio zahrnuje široký výběr moderně zařízených nemovitostí.

Vila s bazénem – Istrie, Sveti Lovreč

980 000 €

Moderní vila s krásným výhledem na moře

699 000 €

Dům s bazénem blízko centra města Rakalj – Dům B

550 000 €

Dům s bazénem blízko centra města Rakalj – Dům A

550 000 €

Moderní rodinný dům s bazénem v blízkosti krásných pláží

990 000 €

Vila Fazana

Na dotaz Kč

Perfektní vila s velkou zahradou a bazénem

21 115 710 Kč

Exkluzivní vila s panoramatickým výhledem na moře

29 290 000 Kč

Plně zařízená vila nedaleko centra Žminj

11 390 000 Kč

LUXUSNÍ
APARTMANY V CHORVATSKU

Prozkoumejte naši nabídku apartmánů a získejte osobní konzultaci pro vaši budoucí oázu klidu.