Exkluzivní vila s panoramatickým výhledem na moře

29 290 000

Na prodej exkluzivní vila na skvělém místě nedaleko zátoky Krnica s krásným panoramatickým výhledem na moře. Tato špičková nemovitost, která nabízí to nejlepší, co může moderní dům nabídnout, se rozkládá na dvou podlažích o celkové ploše 220 m2. V přízemí se nachází kuchyně s nejlepšími domácími spotřebiči, prostorná jídelna a obývací pokoj s krbem, ze kterého je přímý vstup do bazénu, pokoj se saunou a koupelna. Vnitřním schodištěm vystoupáme do prvního patra, kde se dostaneme do tří prostorných ložnic s šatnami, vlastními koupelnami a vstupem na vlastní terasu, která nabízí fenomenální panoramatický výhled na moře a záliv Krnica. Z nejvyššího patra můžeme vystoupat po venkovním schodišti na střešní terasu, kde je vířivka a vychutnat si krásný výhled, který potěší i toho nejnáročnějšího zákazníka.
Dům je vybaven elektrickým podlahovým vytápěním, pěti klimatizacemi pro vytápění a chlazení, kvalitními truhlářskými a elektrickými žaluziemi, alarmem, domácím vrátným a kvalitní izolací.
Na dvoře 670 m2 se nachází vyhřívaný bazén se slanou vodou, gril, letní kuchyně a trávník s automatickou závlahou. Parkování pro 3 auta.
Dům zkrátka nabízí vše, co může poskytnout moderní architektura a technologie a uspokojí tak i ty nejnáročnější klienty.
Vzdálenost od zařízení, jako jsou pláže, restaurace a obchody, je pár minut jízdy.

Dispozice:
Výměra:
220 + 670m²
Obývací pokoj:
Ložnice:
Koupelna:
Terasa:
Garáž:
Podlaží:
Picture of David Skácel
David Skácel

Next reality