Plně zařízená vila nedaleko centra Žminj

11 390 000

Vstupte do kouzelného světa Istrie, kde se sny mění ve skutečnost. Tento moderní jednopatrový dům, který se nachází v mimořádně prestižní lokalitě, na vás čeká s otevřenou náručí. Dovolte nám vzít vás na cestu touto neuvěřitelnou příležitostí.

Když slunce zapadá nad malebným městečkem Žminj, vaše budoucí oáza je jen pár kroků od tohoto idylického místa. Je to místo, kde se setkává pohodlí a luxus v dokonalé harmonii s přírodou.

Blížíte se k domu, který je stavěn s důrazem na každý detail. Již při prvním kroku pocítíte teplo a eleganci tohoto prostoru. Prostorný, sluncem zalitý obývací pokoj zve k odpočinku, zatímco elegantní kuchyně a jídelna se stanou srdcem vašeho domova. Soukromí a pohodlí vám poskytnou tři prostorné ložnice, každá s vlastní koupelnou. Praktičnost a styl navíc dodávají tomuto bydlení praktická spíž, velká komora, venkovní WC, půvabná krytá terasa a funkční letní kuchyně.

Tato nemovitost se může pochlubit četnými upgrady a luxusním vybavením. Představte si, že si užíváte vyhřívaný bazén, staráte se o životní prostředí díky ekologickému tepelnému čerpadlu a nabíjecí stanici pro elektromobily. Systém podlahového vytápění a fancoily vám zajistí příjemnou teplotu po celý rok. Inteligentní systém správy domácnosti vám umožňuje plně ovládat váš domov prostřednictvím vašeho chytrého telefonu a přináší vám bezpečnost a pohodlí.

Vysoce kvalitní hliníkové truhlářství s třívrstvým sklem poskytuje nejen dokonalou izolaci, ale vytváří i estetický požitek.

Když sestoupíte do krásně upravené zahrady, obohacené olivovníky a tradičními istrijskými detaily, pocítíte klid a pohodu tohoto místa. Automatický zavlažovací systém a osvětlení navíc zvýrazňují přirozenou krásu prostředí.

Tato nemovitost není jen dům; je to vaše budoucí rodinná oáza, dokonalá kombinace luxusu, pohodlí a nejnovějších technologií. Ať se Istrie stane vaší novou vlastí a tento dům vaší láskou na první pohled. Nenechte si ujít příležitost realizovat své sny o ideálním bydlení na Istrii.

Dispozice:
Výměra:
187 + 698m²
Obývací pokoj:
Ložnice:
Koupelna:
Terasa:
Garáž:
Podlaží:
Picture of David Skácel
David Skácel

Next reality