A3A-Prodej bytu 3+kk, 71 m²

8 794 925

Výhradně vám nabízíme apartmán A3A v Chorvatsku o dispozici 3+kk v novém rezidenčním projektu přímo ve městě Makarska na Makarské riviéře. Apartmán je situovaný v 1. nadzemním podlaží nového bytového domu s výhledem na přístav a historické centrum města.

Apartmán bude postaven dle vysokých standardů s vynikající tepelnou, hydroizolační a zvukovou izolací. Fasáda objektu: tepelná izolace z kamenné vlny tloušťky 8 cm a silikátový nátěr, rovněž stěny ve schodišti budou obloženy kamennou vlnou.

Obklady stěn v bytech sádrokartonové, hlazené a natřené disperzními barvami. V koupelnách bude podlahové vytápění, kvalitní keramická dlažba 1. třída, rozměry 2,60 m x 1,10 m. Sprchy v koupelnách jsou na principu „walk in“ s podlahovou izolací a žlaby, skleněné příčky, kvalitní baterie na teplou a studenou vodu, závěsná WC mísa s vestavěnou nádržkou, bude instalována skříňka s umyvadlem a zrcadlem a elektrokotel o objemu 50 litrů. 1. třída keramická dlažba na podlaze a stěně v kuchyni.

V obývacím pokoji, jídelně a ložnicích budou dřevěné parkety 1. jakosti nebo kvalitní keramika dle výběru zákazníka s vhodnou bílou lištou. Všechny pokoje v bytech budou s vestavěnými LED svítidly.

Vstupní dveře do bytů budou bezpečnostní proti vloupání a interiérové dýhované dveře bílé. Ve všech bytech je přípojka pro pračku a přípojka pro myčku.

Schodiště bude obloženo kamenem a plot bude nerezový. Zábradlí na terasách bude skleněné.

Venkovní truhlářství je vyrobeno z kvalitních hliníkových profilů s tepelně izolačním sklem a žaluziemi s elektrickým ovládáním. Posuvné stěny na balkonech jsou zdvižně posuvné. V ložnicích a obývacím pokoji jsou instalovány klimatizace.
Budou instalovány všechny potřebné instalace pro připojení, telefon, SAT TV a připojení k internetu.

Všechny pokoje v bytech budou s vestavěnými LED svítidly.

Každý byt má samostatný vodoměr a elektroměr.

Zavlažování zahrady před bytem a kolem domu bude automatizováno na principu „kapka po kapce“ napojené na vodoměr bytu, před kterým je zahrada. Závlaha zahrad na střeše objektu a kolem objektu bude napojena na společnou spotřebu objektu.

V docházkové vzdálenosti je kompletní občanská vybavenost, k moři na pláž cca 700m.

Mezinárodní letiště je ve Splitu, vzdáleném pouze 60 km.

Pro více informací kontaktujte makléře.

Dispozice:
3+kk
Výměra:
71 m²m²
Obývací pokoj:
25,04m²
Ložnice:
14m²
Koupelna:
4,90m²
Terasa:
7,38m²
Garáž:
Anom²
Podlaží:
1. patrom²
Picture of David Skácel
David Skácel

Next reality